Hakkımızda

Anıttepe Simit Cafe & Bistro, gerek servis anlayışıyla gerek kaliteli ürünleriyle müşterilerine kendi mekanında alternatifsiz bir ortam sunuyor.

2012 yılında, yenilenen konseptiyle gelecekteki hedeflerimizin temelini oluşturduk. İşletmemiz; işini seven, sahiplenen, dürüst, kendini geliştiren, verimli çalışmasının bilincinde olan güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermektedir.

Anıttepe Simit Cafe & Bistro işletmemiz İmalathane, Bahçe, Salon ve Teras katı ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Özellikle teras katımız; ağaçların mis kokusu içinde kuş sesi ile stresinizi atmak için en ideal ortam olarak sizlere sunduk. Yenilenen Menülerimize Dünya Mutfağı yemeklerini de kattık. Sadece gelip ürünlerimizin tadına bakmanız yeterli olacaktır. Biz o kadar iddialıyız.

Anıttepe Simit Cafe & Bistro, son derece saygın bir müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Özel davetlerinizle misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Cafemizin Teras katında; Organizasyonlar olarak Nişan yemekleri, Kına geceleri, Toplantılar, Sevgililer günü, Doğum günleri, Kadınlar günü ve Özel günler için hizmet verilmektedir.

Anıttepe Simit Cafe & Bistro, Haftanın 7 günü 06:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ürün kalitesinden ödün vermeden, kalite çizgimizi bozmadan müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak için daima müşterilerimize hizmetimiz devam edecektir.

“HER MÜŞTERİMİZ DEĞERLİ, ÖNEMLİ VE ÖZELDİR…”

Ürün Tedarikçilerimiz

Referanslarımız