ORGANİZASYONLAR

Müşterilerimize özel yaş pastalar, şeker hamurlu pastalar, kuru pastalar ve özel el açmalı börek çeşitleri ile evlerine servis yapıyoruz veya mekânımızın teras katında ortam sunuyoruz. Güler yüzlü personellerimizle, sıcak-soğuk servisimiz ve uygun fiyatlarımız ile çay & kahve davetlerinizi, ev rahatlığında yaşayacağınız sohbet durağınız Anıttepe Simit Cafe & Bistro 'da buluşmak üzere sizleri bekliyoruz...

DOĞUM GÜNLERİ

Anıttepe Simit Cafe & Bistro, doğum gününü sevdikleriyle, keyifli bir ortamda kutlamak isteyen misafirlerinin de yanında. Farklı menü alternatifleriyle tamamen sizin tercihlerinize uygun bir kutlama için tek yapmanız gereken aklınızdan geçeni bizimle paylaşmak.

ÇOCUK DOĞUM GÜNLERİ

Çocuk doğum günlerini organize etmek her zaman daha zordur. Anne-babalar her şeyin mükemmel geçmesi için o kadar çok uğraşırlar ki nasıl geçtiğini anlayamadan gün biter. Anıttepe Simit Cafe & Bistro, anne-babaların bu özel günleri doyasıya kutlayabilmeleri için detaylarla uğraşma görevini üzerine alıyor. Farklı büyüklükteki gruplar ve değişik menü alternatifleri için info@anittepesimitcafe.com adresine eposta gönderebilirsiniz.

NİŞAN MERASİMİ

Çankaya’nın göbeğinde, kapalı teras katında, etrafında yeşillikler içerisinde bir merasime var mısınız? Cevabınız evet ise o zaman Anıttepe Simit Cafe & Bistro’yu görmenizi öneririz. Anıttepe Simit Cafe & Bistro geçtiğimiz senelerde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarda adını bir hayli duyurur oldu. Mekânda 100 kişiye kadar yemek verme kapasitemiz bulunmaktadır. Makul fiyatlarla, Ankara’nın göbeğinde, nişanlanmak istiyorsanız, hiç düşünmeden Anıttepe Simit Cafe & Bistro'yu hemen arayın!

TOPLANTILAR

Gruplar ve Şirket toplantılarınız için Anıttepe Simit Cafe & Bistro'nun üst katı sizler için hazır. Günün dilediğiniz saatinde farklı ikram seçenekleriyle sunumlarınızı etkileyici bir biçimde yapabilir, toplantılarınızı daha verimli bir biçimde geçirebilirsiniz

ÖZEL GÜNLER

Anıttepe Simit Cafe & Bistro, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi herkes için özel olan günlerin yanı sıra sizin için özel olan günlerde de yanınızda. Belki çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla küçük bir kutlama, belkide ilk randevunuzda da Anıttepe Simit Cafe & Bistro'da buluştuğunuz kız arkadaşınıza evlilik teklifi... Sizin için özel olan her gün bizim içinde özeldir. Çünkü "Biz Sizinle Mutluyuz!".

ucuz eşya depolama ambar kargo